Czy można ujędrnić piersi - co robić

Czy dotykanie piersi jest zdrowe?

Czy wiesz, że dotykanie piersi kobiety może sprawić, że poczuje się ona seksowna? Może też spowodować, że skóra wokół sutka zacznie swędzieć, boleć lub pojawią się na niej pęcherze. Skóra wokół piersi kobiety może się drastycznie zmieniać wraz z cyklem miesiączkowym, dlatego przed dotknięciem piersi powinieneś spróbować poznać cykl kobiety. Najpierw zapytaj, czy jej się to podoba, a potem za każdym razem zmieniaj podejście.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który powstał przy współudziale beautysfera.pl

Skóra wokół sutka staje się swędząca, bolesna, łuszcząca się lub pokryta pęcherzami

Stan ten może być wywołany przez wiele czynników. Dotknięty obszar może stać się suchy, swędzący, a nawet szczypać przy dotknięciu. Może być także zaczerwienione i bolesne. Swędzenie jest jednym z najczęstszych objawów zapalenia skóry sutków – stanu chorobowego spowodowanego reakcją alergiczną na pewne substancje znajdujące się w skórze.

Uwalnianie oksytocyny

Czy wiesz, że dotyk nowej mamy stymuluje uwalnianie hormonu – oksytocyny? Oksytocyna, znana również jako hormon przytulania, pomaga nowym matkom nawiązać więź z dzieckiem. Pomaga także w przemieszczaniu mleka z przewodów mlecznych do brodawki sutkowej. Wiadomo również, że oksytocyna wpływa na nastrój i zdrowie psychiczne świeżo upieczonej mamy.

Wpływ na nastrój mężczyzn

Niektórzy faceci lubią dotykać kobiecych piersi i twierdzą, że pomaga im to złagodzić stres. Jednak nie wszyscy mężczyźni czują to samo. Jeśli facet Cię kocha, dotykanie Twoich piersi może sprawić, że poczuje się bardziej komfortowo. Oto kilka powodów, dla których może to zadziałać w Twoim przypadku. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, zanim dotkniesz piersi mężczyzny. Po pierwsze, nie czuj się skrępowana. Mężczyźni nie zawsze przepadają za kobiecym ciałem, ale niezależnie od tego może ich ono pociągać.

Wpływ na libido kobiet

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na libido kobiet. Jednym z nich jest dotykanie piersi. Wiele kobiet uważa, że sutki są niezwykle wrażliwe i nawet o tym nie wie, dopóki nie doświadczy orgazmu. Jednak dotykanie piersi przed orgazmem może zwiększyć przyjemność seksualną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o skutkach dotykania piersi przed snem.

Objawy raka sutka

Objawy raka sutka obejmują nieprawidłowe guzki w piersiach, które mogą być tkliwe lub bolesne. Guzki mogą być także związane ze zmianami w wyglądzie piersi lub w dotyku. Ponadto nowotwór może powodować powstawanie krwawej wydzieliny. Do wczesnych objawów raka sutka należą zmiany w strukturze lub wyglądzie piersi oraz zmiana ilości wydzieliny z sutka.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Korekta nosa za pomocą kwasu - czy to możliwe?
Czytaj Dalej

Masowanie zatkanego nosa – czy to działa?

Masowanie zatkanego nosa może pomóc otworzyć zatoki i odprowadzić zator. Kluczem jest użycie umiarkowanego nacisku podczas masażu. Zacznij…