Czy można ujędrnić piersi - co robić

Czy podnosząc piersi mogę je powiększyć?

Jeśli chcesz mieć większy biust, spróbuj wykonywać ćwiczenia, które napinają mięśnie pod klatką piersiową. Choć powiększenie piersi jest częstym celem, siła nacisku generowana przez ćwiczenia na klatkę piersiową nie jest tak znacząca. Jednak kilka ćwiczeń ukierunkowanych na mięśnie klatki piersiowej może napiąć obwisłe piersi i zwiększyć ich rozmiar. Wypróbuj pompki z oklepywaniem ramion lub ćwiczenie motyla z hantlem o wadze 2,5 kg.

Biustonosze push-up

Jeśli obawiasz się, że Twoje piersi są zbyt małe, możesz kupić biustonosz push-up, który je powiększy – fragment ten jest autorstwa redaktora strony . Biustonosze te mogą zwiększyć rozmiar piersi o kilka miseczek. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przymierzaj biustonosze push-up pod koszulkami. Są one wyposażone w piankowe, żelowe i wodne wkładki, które symulują rzeczywistość. Możesz też kupić silikonowy biustonosz z przezroczystymi wkładkami lub wkładkami w kolorze skóry.

Samo-masaż

Samo-masaż piersi może przynieść kobietom wiele korzyści. Masaż piersi może poprawić wygląd piersi, zwiększyć przepływ mleka i stymulować układ limfatyczny. Układ limfatyczny pomaga w transporcie płynów odpadowych z organizmu na zewnątrz. Brak prawidłowego odprowadzania tego płynu może powodować spowolnienie wzrostu węzłów chłonnych. Regularnie masuj piersi, aby poprawić ich ogólny stan zdrowia.

Masowanie piersi dłońmi to skuteczny sposób na zwiększenie rozmiaru biustu. Cztery pierwsze palce każdej ręki powinny delikatnie uciskać pierś, zaczynając od brodawki i przesuwając się na zewnątrz. Powinnaś być w stanie wyczuć, jak piersi podnoszą się i opadają, gdy je unosisz, a ciężar dłoni powinien spoczywać na zewnętrznej stronie piersi. Palcami delikatnie unieś pierś w kierunku boku ciała. Przeciągnij dłoń od obojczyka do barku, szyi i pleców.

Joga

Piersi są istotnym elementem kobiecości i seksualności kobiety. Jednak wbrew obiegowym opiniom, kobieta z małym biustem może być piękna i atrakcyjna. Ćwiczenia jogi mogą pomóc w powiększeniu piersi, jeśli są wykonywane prawidłowo. W tym artykule omówimy kilka różnych sposobów na zwiększenie rozmiaru piersi. Po pierwsze, musisz wiedzieć, co sprawia, że Twoje piersi są małe. Oprócz aspektu fizycznego, ćwiczenia jogi mogą również wzmocnić mięśnie otaczające piersi.

Innym skutecznym ćwiczeniem jogi na jędrniejsze i pełniejsze piersi jest Vrikshasana. Zwiększa ono rozmiar piersi poprzez rozciąganie mięśni piersiowych. Postaraj się ćwiczyć tę asanę na czczo i z czystymi jelitami. Ta pozycja wymaga, aby użytkownik stał z kolanami rozstawionymi na szerokość ramion. Stojąc w pozycji drzewa, umieść jedną rękę za drugą z nadgarstkiem skierowanym do góry. Wykonując tę czynność, podnieś piersi za pomocą ramion i klatki piersiowej, rozciągając mięśnie pod piersiami. Ćwiczenie należy powtórzyć pięć razy.

Ćwiczenia napinające obwisłe piersi

Czy chcesz pozbyć się obwisłych piersi? Jeśli tak, możesz wypróbować kilka ćwiczeń. Ćwiczenia te nie będą wprawdzie tonizować ani napinać tkanki tłuszczowej i gruczołów piersiowych, ale będą pracować nad tkanką łączną pod piersiami. Spróbuj wykonać na macie ćwiczenie plank, w którym ręce i nogi są wyprostowane. Utrzymaj tę pozycję przez 30 sekund. Innym ćwiczeniem ukierunkowanym na obwisłe piersi jest dipping klatki piersiowej. Wykonywanie przysiadów wymaga ugięcia kolan w łokciach i skierowania ich na zewnątrz. Następnie należy opuścić ciało do przodu, unosząc klatkę piersiową w kierunku rąk, a następnie zatrzymać się.

Istnieje wiele ćwiczeń ukierunkowanych na górne partie ciała. Pchnięcia to doskonałe ćwiczenie na obwisłe piersi. Wzmacniają one górną część ciała i poprawiają postawę. Aby zobaczyć rezultaty, powinnaś wykonywać to ćwiczenie raz dziennie. Choć nie zmieni ono kształtu piersi, pozwoli Ci uzyskać wrażenie pełniejszego biustu. Możesz wykonywać pompki, klęcząc na macie do jogi. Utrzymanie tej pozycji przez 30 sekund wystarczy, by uzyskać pożądane rezultaty.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Co robić, gdy mam brodawki na piersiach?
Czytaj Dalej

Co robić, gdy mam brodawki na piersiach?

Pierwszym krokiem w leczeniu tej brodawki jest sprawdzenie, czy jest ona zakaźna. Najlepszym sposobem leczenia brodawki jest skontaktowanie…