Jak usunąć owłosienie z piersi - która metoda jest dla Ciebie odpowiednia?

Podniesienie piersi z użyciem nici

Czy można wykonać zabieg podniesienia piersi za pomocą nici? Tak, ten zabieg kosmetyczny może w bezpieczny sposób poprawić stan obwisłej skóry. Nici PDO są stosowane w zabiegach podnoszenia piersi i ciała za pomocą nici. Są one mało inwazyjne i dają dobre wyniki. Jeśli rozważasz poddanie się temu zabiegowi kosmetycznemu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej małoinwazyjnej procedurze. Możesz także zapytać swojego chirurga plastycznego o nici PDO i zabiegi podnoszenia nici na ciele.

Nici PDO są bezpieczne przy podnoszeniu piersi

Niechirurgiczny zabieg z użyciem nici PDO jest popularną metodą powiększania piersi. Zabiegi te nie pozostawiają widocznych blizn, a pacjenci odczuwają minimalny lub żaden czas przestoju. Nici te oferują również wiele innych korzyści, w tym natychmiastowe rezultaty i niewielkie lub żadne blizny. Ponadto są one doskonałym zabiegiem przeciwstarzeniowym i wspaniałą alternatywą dla chirurgicznego liftingu twarzy. Dr Mir jest uznanym krajowym ekspertem w dziedzinie niechirurgicznej chirurgii kosmetycznej, a także znanym innowatorem w dziedzinie medycyny estetycznej.

W zabiegu liftingu nićmi PDO wykorzystuje się nici do podniesienia piersi i zmiany kształtu naturalnej produkcji kolagenu przez organizm. W odpowiedzi organizm zwiększa przepływ krwi i poprawia elastyczność skóry. Zazwyczaj zabieg podnoszenia nici PDO jest bezpieczny dla większości pacjentek, a jego efektem są jędrniejsze i bardziej seksowne piersi. Rezultaty mogą utrzymywać się do 12 miesięcy. W przeciwieństwie do starszych metod podnoszenia nici PDO jest procedurą szybką i wygodną, a okres rekonwalescencji jest minimalny – część ta została skonstruowana przez redaktorów serwisu jak-kupic-mieszkanie.pl. Po zabiegu pacjentki mogą odczuwać pewien obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ale efekty szybko znikają i w ciągu kilku miesięcy pacjentki wracają do swoich normalnych zajęć.

Mogą być stosowane do liftingu ciała

Nici pływające lub zakotwiczone mają dwie zasadnicze różnice, jeśli chodzi o podnoszenie tkanki: zwoje jednego rodzaju są dłuższe niż drugiego, a niektóre z nich mają u podstawy stożki, które maksymalizują kontakt z tkanką. Kolejną różnicą jest liczba ząbków na cal nici. O ile pierwszy rodzaj jest wygodniejszy i zazwyczaj zapewnia bardziej znaczące uniesienie, o tyle drugi zapewni jedynie niewielkie uniesienie i może trwać tylko kilka miesięcy.

Przed zabiegiem na obszar zabiegowy nakładany jest krem miejscowo znieczulający. Jeśli pacjent jest wrażliwy na ból, może zostać przepisany doustny środek przeciwbólowy. Obszar zabiegowy jest następnie oczyszczany, a lekarz oznacza go wzorem liftingu nici. Następnie w miejsca, w których będą zakładane nici, wstrzykiwany jest środek znieczulający miejscowo. Po umieszczeniu nici lekarz dostosowuje je tak, aby uzyskać pożądane uniesienie.

Mogą poprawić stan zwiotczałej skóry

Podnoszenie za pomocą nici to niechirurgiczny zabieg wykorzystujący specjalistyczne wchłanialne materiały szewne do podniesienia i napięcia skóry twarzy. Nici będą się stopniowo rozpuszczać, co spowoduje, że organizm zacznie produkować więcej kolagenu i elastyny. W rezultacie zwiotczała skóra stanie się bardziej jędrna i młodzieńcza. Podnoszenie nici nie wymaga nacięć i jest bezpieczne dla kobiet, które chcą w naturalny sposób trwale zmienić swój wygląd.

Chociaż zabieg podnoszenia nici może powodować zasinienie, jego rezultaty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dr Kimmel używa maleńkich kaniul do wprowadzania nici do skóry. Są one wykonane z polidioksanonu, tego samego materiału co rozpuszczalne szwy. Istnieją dwa rodzaje nici: pływające i kolczaste. Nici kolczaste są bardziej estetyczne niż nici niekolczaste. Zabieg trwa około 45 minut.

Są one mało inwazyjne

Podnoszenie nici polega na wprowadzeniu cienkich szwów chirurgicznych w celu podniesienia i napięcia skóry. Szwy są wykonane z polipropylenu i mają wypustki lub prostopadłe zgrubienia umożliwiające zmianę kierunku wektora. Nici mają naturalną elastyczność, dzięki czemu mogą podnosić skórę bez powodowania siniaków. Pacjenci mogą wrócić do pracy jeszcze tego samego dnia. Ryzyko nawrotów jest minimalne, a pacjenci mogą powrócić do normalnej aktywności tego samego dnia.

Kolejną zaletą liftingu za pomocą nici jest brak blizn i nacięć. Ta minimalnie inwazyjna procedura wymaga tylko jednej wizyty w gabinecie i wymaga jedynie łagodnej opieki pooperacyjnej. W przeciwieństwie do implantów chirurgicznych, nici nie są podatne na zerwanie i nie powodują dyskomfortu. Poza tym, że jest to zabieg mało inwazyjny, liftingi nićmi poprawiają jakość skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu. W rezultacie skóra wygląda na bardziej jędrną, napiętą i młodzieńczą. Podniesienie nici daje również trójwymiarowy, naturalny wygląd.

Mogą dawać dobre wyniki

Zabieg jest minimalnie inwazyjnym, niechirurgicznym sposobem podniesienia piersi. Rezultaty są na ogół widoczne po kilku tygodniach. Przez kilka dni możesz spodziewać się siniaków, obrzęków i zaczerwienienia, ale nie będą one przeszkadzać w codziennych czynnościach. Chociaż zabieg jest nieco nieprzyjemny, przez 48 godzin nie należy pocierać twarzy. Przez kilka dni po zabiegu konieczne może być spanie na boku, a przez tydzień należy unikać pocierania piersi.

Istnieją pewne środki ostrożności, których należy przestrzegać po zabiegu, aby uniknąć komplikacji i zapewnić dobre wyniki. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać intensywnych ćwiczeń i zabiegów na skórze twarzy. Podniesienie nici może wymagać niewielkiego okresu rekonwalescencji. Generalnie jednak zabieg nie wymaga żadnych przestojów, a ból i niedogodności nie będą przeszkadzać w codziennej rutynie. Jeśli jesteś dobrą kandydatką do tego zabiegu, poproś swojego chirurga plastycznego o omówienie możliwości i udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Leczenie nosa podczas alergii - kilka wskazówek
Czytaj Dalej

Plastyka nosa dla zatkanego nosa

Jeśli twój nos jest zatkany, operacja rhinoplastyki może pomóc. Może ona poprawić przepływ powietrza i sprawić, że poczujesz…
Jak dbać o piersi po operacji
Czytaj Dalej

Jak dbać o piersi po operacji

Jeśli zostałaś poddana zabiegowi zmniejszenia piersi, ucieszy Cię wiadomość, że po operacji będziesz mogła nosić podtrzymujący miękki biustonosz…
Czy tatuowanie piersi boli?
Czytaj Dalej

Czy tatuowanie piersi boli?

Jeśli rozważasz wykonanie tatuażu piersi, możesz się zastanawiać: „Czy tatuowanie piersi boli?”. W tym artykule omówione zostaną fakty…
Jak przygotować nos do zabiegu Rhinoplastyki
Czytaj Dalej

Jak przygotować nos do zabiegu Rhinoplastyki

Zanim zaplanujesz zabieg rhinoplastyki, musisz odpowiednio przygotować nos do zabiegu. Dokładne badanie i unikanie stosowania kremów miejscowych są…