Podniesienie piersi za pomocą implantów - czy warto podnieść piersi za pomocą implantów?

Podniesienie piersi za pomocą implantów – czy warto podnieść piersi za pomocą implantów?

Przed podjęciem decyzji o podniesieniu piersi za pomocą implantów, ważne jest, aby spotkać się na konsultacji z chirurgiem plastycznym z certyfikatem. Bądź przygotowana na opisanie swoich celów i oczekiwań, ponieważ pojęcia takie jak „naturalny” czy „pełna miseczka DD” mogą oznaczać różne rzeczy dla różnych osób. Należy również ujawnić swoją historię medyczną, w tym wszelkie leki, suplementy i poprzednie operacje. Możesz także przynieść zdjęcia swoich pożądanych rezultatów.

Z dumą prezentujemy treść stworzoną na zamówienie portalu best-medestetiq.pl

Korzyści wynikające z podniesienia piersi

Rezultaty zabiegu podniesienia piersi są natychmiastowe i długotrwałe, ale istnieją pewne zastrzeżenia. Ponieważ ciało się starzeje, a grawitacja odgrywa pewną rolę, piersi będą się z czasem zmieniać. Dlatego tak ważne jest utrzymywanie prawidłowej wagi, prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie się do zaleceń lekarza, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Na szczęście operacja podniesienia piersi może przywrócić Ci młodzieńczy kształt, a nawet złagodzić ból pleców lub złą postawę – ten cytat jest zasługą redakcji portalu .

W porównaniu z naturalnym podniesieniem piersi implanty piersiowe mogą zwiększyć rozmiar piersi i zmienić ich kształt. Implanty piersi wiążą się jednak z pewnym ryzykiem. Należy zapytać chirurga plastyka o ryzyko pęknięcia implantu piersiowego i obkurczenia torebki. Chociaż powikłania te występują rzadko, przyszła ciąża może zmienić wyniki i spowodować konieczność przeprowadzenia operacji rewizyjnej. Operacja podniesienia piersi jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet z umiarkowanym lub znacznym obwisłością. W połączeniu z powiększeniem piersi zabieg podniesienia piersi może pomóc w odzyskaniu kobiecości i komfortu.

Koszty zabiegu podniesienia piersi

Koszt zabiegu podniesienia piersi za pomocą implantu może być istotnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o poddaniu się temu zabiegowi. Chociaż zabieg ten powinien być wykonywany tylko raz, wiele kobiet decyduje się na połączenie go z innym zabiegiem chirurgicznym. Koszt podniesienia piersi z wszczepieniem implantów może być znacznie niższy niż koszt samego zabiegu powiększania piersi. W przypadku połączenia tych dwóch zabiegów można zaoszczędzić pieniądze na obu procedurach i na koszcie jednego chirurga.

Koszt zabiegu podniesienia piersi z wszczepieniem implantu zależy od chirurga, lokalizacji i pacjentki. Koszty każdej procedury zależą od wielu czynników, takich jak złożoność zabiegu, wielkość implantu i zastosowana metoda. Im bardziej skomplikowana operacja, tym wyższa cena. W związku z tym, aby ustalić koszt podniesienia piersi, najlepiej jest skontaktować się z kilkoma gabinetami kosmetycznymi. Nie powinnaś jednak podejmować żadnych ostatecznych decyzji bez uprzedniej konsultacji z dostawcą usług kosmetycznych.

Procedury podnoszenia piersi za pomocą implantów

Istnieje wiele korzyści płynących z podniesienia piersi, ale najbardziej oczywistą jest poprawa estetyki. Operacja ta nie tylko zwiększa rozmiar piersi, ale może także poprawić ich kształt i ułożenie. Podniesienie piersi jest szczególnie przydatne, jeśli piersi są zdeformowane lub płaskie w górnej części. Zabieg łączony może także zwiększyć rozmiar miseczki, przywrócić kształt piersi i przywrócić ich naturalną symetrię. To, czy zabieg podniesienia piersi jest dla Ciebie odpowiedni, zależy od Twojej indywidualnej sytuacji i celów.

Podczas zabiegu podniesienia piersi z użyciem implantów można zmienić kształt kompleksu sutkowo-otoczkowego i części skóry pod piersią, dlatego konieczne może być wykonanie dodatkowych nacięć. Nacięcie będzie na tyle długie, że będzie przebiegać poziomo przez fałd pachwinowy i w dół wzdłuż fałdu piersiowego. Jeśli zwiotczenie jest duże, nacięcia mogą przebiegać również poziomo wzdłuż fałdu piersiowego.

Ryzyko związane z podniesieniem piersi za pomocą implantów

Podczas rekonwalescencji należy pozostawać w jak największym bezruchu i chodzić na krótkie spacery. Dłuższe pozostawanie w bezruchu może prowadzić do powikłań, w tym do infekcji. Niezwłocznie powiadom swojego chirurga o wszelkich dolegliwościach, które mogą powodować ból po zabiegu. Chociaż większość pacjentów odczuwa niewielki ból w otoczce po zabiegu, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż kilka dni, może to oznaczać, że doszło do zakażenia.

Przemieszczenie implantów może powodować dyskomfort i zniekształcenie kształtu piersi. Do przemieszczenia może dojść także w przypadku umieszczenia implantów przy użyciu niekonwencjonalnych technik. Sytuacja wysokiego ryzyka może wymagać dalszej operacji. Po umieszczeniu implantów w podwójnej płaszczyźnie lub podmięśniowo implanty mogą być umieszczone zbyt wysoko, co powoduje powstanie „podwójnej bańki”.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane