Ile kosztuje podniesienie piersi?

Ile kosztuje podniesienie piersi?

Jeśli myślisz o poddaniu się operacji podniesienia piersi, być może zastanawiasz się, ile będzie Cię to kosztować. Istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę, w tym optymalny czas na podniesienie piersi oraz koszty rezygnacji z tego zabiegu. Oto niektóre z nich:

Koszt podniesienia piersi

Koszt podniesienia piersi różni się w zależności od gabinetu i zależy od honorarium chirurga, odzieży pooperacyjnej i leków wydawanych na receptę. Koszt zabiegu obejmuje również koszty pobytu w szpitalu lub placówce chirurgicznej, opłaty za znieczulenie i materiały eksploatacyjne. W zależności od miejsca zamieszkania, dr Holley może podać wycenę na miarę. Koszty różnią się jednak znacznie w zależności od lokalizacji i rodzaju wykonywanego zabiegu.

W Chicago przeciętna pacjentka płacąca samodzielnie zapłaci za podniesienie piersi 5 112 $. Koszty znieczulenia szacuje się na około $3,500, natomiast koszty ośrodka przekraczają $8,000. W szpitalnych placówkach ambulatoryjnych i centrach chirurgii ambulatoryjnej za zabieg podniesienia piersi również trzeba zapłacić ponad 22 000 USD. W zależności od Twojego ubezpieczenia, możesz zaoszczędzić pieniądze, poddając się zabiegowi w tańszej placówce.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane